, ,

Sapun me Kolagjen dhe Mukus Kermilli – Collagen Snail Online


  • Efekt rigjenerues dhe hidratues
  • Kunder rrudhave, akneve dhe pikave te zeza
  • Ndricon dhe terheq lekuren
  • I jep fytyres butesi dhe freski
  • Me arome fantastike
  • I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures
  • Perdorimi: Lani fytyren tuaj me sapunin Snail Collagen derisa shkuma te formohet mbi lekure si nje shtrese kremi;
  • Mbajeni kete shtrese per 5 minuta
  • Shpelani fytyren me uje te bollshem

950L

Sapun me Kolagjen dhe Mukus Kermilli – Collagen Snail Online

Sapun me Kolagjen dhe Mukus Kermilli – Collagen Snail Online

Jepini lekures dhe fytyres suaj shkelqim dhe nje pamje rinore. Collagen Snail i jep lekures elasticitet, terheqje dhe vitalitet

Kombinimi i ekstrakteve te mukusit te kermillit me kolagjenin eshte vertetuar shkencerisht per efektet e jashtezakonshme ne lekure

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: sapun me kolagjen dhe mukus kermilli Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Sapun

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat