, ,

Sapun metalik qe largon aromen e keqe nga duart – Bli Online


SPECIFIKAT

SAPUN METALIK QE LARGON AROMEN E KEQE NGA DUART

Materiali: Celik inoks

Funksioni : Largon dhe zhduk aromen e keqe dhe te padeshiruar te hudhrave, peshkut etj

Madhesia : 6.2 x 4.2 x 1.7cm

Ngjyra: Silver

Forma: Ovale

490L

Sapun metalik qe largon aromen e keqe nga duart – Bli Online

Sapun metalik qe largon aromen e keqe nga duart – Bli Online

  • Largon nga duart aromen e keqe te peshkut, qepes, hudhres, te cilat qendrojne gjate edhe pasi keni gatuar
  • Ideal per te apasionuarit pas gatimit dhe ata qe qendrojne ne kuzhine per nje kohe te gjate
  • I ndertuar nga materiali celik inoks ky sapun metalik nuk behet me problem ne takimet tuaja dhe ju shpeton njehere e mire nga aroma e pakendshme e ketyre produkteve
  • Shijoni ushqime te shendetshme si peshku, apo gatimet me hudhra e qepe pa u shqetesuar per aromen e pakenshme dhe kohezgjatjen e saj
SKU: M-Sapun metalik Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
color

Silver

LLoji

Sapun

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat