, ,

Scare Crow Grooming Volumizzanti


1,600L

SCARE CROW GROOMING VOLUMIZZANTI

Lëngu voluminoz  që ushqen flokët me proteina, rrit vëllimin e flokëve të imët dhe të brishtë, sjell shkëlqim për një efekt natyral.

Si ta përdorni: Shkundeni përpara përdorimit, vendosni një dozë të vogël (5 / 10ml)  dhe shpërndajeni atë në mënyrë të barabartë nga rrënja në majë të flokëve, krehni dhe thajeni derisa të merret stilimi i dëshiruar.

Lëng Volumizues Grooming Pomade Scarecrow për volum te flokeve dhe stil unik.

Përmbajtja: 250ml

Jep vëllim 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Scare Crow Grooming Volumizzanti Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat