,

Scratch remover – Heqes i gervishtjeve te makines

As Seen on TV

890L

SCRATCH REMOVER – HEQES I GERVISHTJEVE TE MAKINES

Scratch Remover heq menjëherë gërvishtjet nga makina juaj ne vetem pak sekonda.

Riktheni shkëlqimin në sipërfaqet e  gervishtura në të gjitha automjetet me ngjyra.

Jo vetem heq shenjat nga automjeti por, pasi të aplikohet Scratch din ofron mbrojtje nga gërvishtjet në të ardhmen.

Mbush gërvishtjet  e automjetit me miliona mikro-grimca.scratch remover shop online ibuy al

I sigurt në një larmi sipërfaqesh – bojë, porcelan madje edhe krom.

Funksionon në çast dhe aplikohet i sigurt në të gjitha bojërat dhe ngjyrat e makinave.

Kurseni shpenzimet e teperta ne servise dhe hiqni gervishtjet ne vetem pak sekonda.

 

 

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010043 Kategori: ,
brands

As Seen on TV

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat