Screen top shelf | Mbeshtetese per televizorin | Bli Online


  • Organizon sendet e perdorimit te perditshem.
  • Dimensionet e tavolines jane 33.8cm x16.5cm x2cm.
  • Paisjet vendoset gjithmone ne kendin 45 grade.
  • Organizon ne menyre perfekte te gjitha paisjet e tv-se.
  • Material prej plastike + metalike.

1,490L

SCREEN TOP SHELF – TAVOLINE PER TELEVIZORIN

Tavoline per televizorin eshte ideuar per te mbajtur te gjtha paisjet qe kane lidhje me TV-ne.

Mund ta mbani kudo, ne shtepi, ne zyre, hotel, apartamente etj.

Mban ne menyre perfekte te githe monitoret e sheshte ose te holle.

Tavoline eshte nje nderthyrje e materialt te celikut edhe plastikes.avoline mbajtese screen top shelf bli online iBuy al

Ajo nuk i lejon paisjet te rreshqasin  fale valezave qe ka ne ndertimin e saj.

SPECIFIKAT

Zgjeron me shume hapesiren e baneses suaj.

Permasat e majtesese jane  33.8cm x16.5cm x2cm.

Per  nje mbeshtetje me te mire vendoseni ne kendin 45 grade.

Ngjyre e zeze.

Kunder rreshqitjes.

Material plastike+ metalike.

Bli Online ne iBuy.al me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

SKU: K-200720-067 Kategori:
Pesha1 g/kg
color

Black

LLoji

Tavoline Portative

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat