, ,

Selfie Lamp Tripod – Earldom ET-ZP15


1,500L

SELFIE LAMP TRIPOD – EARLDOM ET-ZP15

Tripod per selfie Earldom ET-ZP15 i cili rrotullohet 360 gradë.

Model mini i pershtatshem me cdo Smartphone me unazë drite LED.

Beni foto dhe video me kualitet te larte dhe ne kendin qe deshironi me kete tripod inovativ.

Fale dizajnit dhe prakticitetit te tij, mund ta merrni kudo me vete.

Tashme kujtimet e pushimeve tuaja do jene ideale me fotot e realizuara me kete tripod.

Pajisja  më e mirë për ju që të bëni selfie me cilësi supreme.

Ju mund të kontrolloni lehtësisht rrotullimin 360 gradë për t’ju dhënë këndin e duhur që dëshironi.

Karakteristika

Tre nivele te ndriçimit

Rotacioni 360 grade

Ngjyre e zeze

Me drite LED.

Përmasat 2 ” X 2,5″

Gjerësia e rregullueshme 2.25 “-3.25”

I perbere nga plastike e qendrueshme

Selfie Ring Multifunksionale për transmetim të drejtpërdrejtë, Media Sociale,  Video, selfie dhe më shumë.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: tripod-earldom-et-zp15 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat