, ,

Selfie Stick Monopod – Extendable

Gjendje:

9 ne stok


1,800L

9 ne stok

SELFIE STICK MONOPOD – EXTENDABLE

Me kapak të lëvizshëm, i pajtueshëm me sistemin iOS ose Android 4.3 ose më lart.

Dizajn praktik dhe i lehtë i bllokimit,  mund të ndryshoni gjatësine që dëshironi.

Rotacion 180 gradë për të përmbushur të gjitha kërkesat tuaja për këndin e shkrepjes.

Pasqyrë e vogël e integruar për efekt më të mirë.

Me vidë standarde 1/4 inç për shumicën e kamerave, Gopro, pajisjet e telefonit celular etj.

Suporton dhe baze tripodi, mund të kombinoni pajisjen me tripodin tuaj për ta bërë më argëtues.

Monopod:

– Materiali: Lidhje alumini
– Ndërfaqja e kamerave: Vidë universale 1/4
– Pesha neto: Rreth 300g (+ paketim me pakicë që peshon rreth 380g)
– Madhësia e produktit: 4 segmente
– Pesha maksimale: Rreth 1.0 kg
– Mbyllet-shtrihet: Rreth 42.5-125cm

Mbajtësi i telefonit:

– Ngjyra: E zezë
– Materiali: Plastikë + metale + silicë
– Gjerësia e tërheqjes: 5,5-8,5cm
– Goja e vidës: Porti universal i vidës 1/4

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 6933126200235 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat