Sensor Parkimi – Sensore per makina me alarm

Te ndryshme

  • Perbehet me kater sensore.
  • CPU i dyfishtë dhe chipset i avancuar për mbulim dhe zbulim të zgjeruar.
  • Me ekran dixhital me drita LED.
  • Ofron siguri per te gjithe njerezit edhe kafshet qe gjendjen ne makine apo jashte saj.
  • Rezistente ndaj temperaturave te mjedisit.

2,290L

SENSOR PARKIMI PER MAKINA 

Sistemi i sensorit të kthyeshëm është i instaluar në kapakun e pasëm të makinës me sistem 4 sensorë, duke qene keshtu kundër ngrirjes dhe shiut.

Ne momentin qe makina juaj rrezikon te perplaset me pengesat ose me rreziqe te mundshme gjate vozitjes ne ne nje distance prej 0-2.5 m, sensoret do te reagojne menjehere per t’ju alarmuar .

SENSORE PARKIMI PER MAKINAT

Sistemi i ketij sensori eshte shume rezistent ndaj mbinxehjes.

Ai do te jete nje siguri e madhe per pasagjeret, kembesoret dhe anetaret e familjes kur ndodhen afer makines.

Mjafton te shponi disa vrima ne parakolpin e makines per ta instaluar kete sensore ne menrye horizontale.

Perbehet nga nje ekran dixhital i cili eshte i perbere me drita LED.

Pershtaten me cdo lloj makine, pavarsishte modelit te saj.

SPECIFIKAT

Lloji: Radar parkimi makinash.sensore parkimi bli online iBuy al

Materiali: Plastikë.

Ngjyra: E zezë.

Tensioni i shpejtësisë: 12V DC.

Tensioni: 9V – 16V DC.

Shkalla e Rrymës: 20mA – 200mA.

Zbulimi i distancës: 0-2.5m / 0-8.2ft.

Frekuenca tejzanor: 40 Hz.

Temperatura e punës së kutisë së kontrollit: -30 – 80 celcius.

Termostat : -20 – 70 celcius.

Madhësia e Ekranit LED: 3.5 * 0.6 cm.

Madhësia e Kutisë së Kontrollit:  3.5 * 2.4 * 0.9 cm.

Pesha e shfaqjes: 0,088 kg / 3,1 oz.


Bli Online ne iBuy.al – Transport ne te gjithe Shqiperine

SKU: 10301942 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

sensore parkimi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat