, ,

Serum Rigjenerues me Kolagjen Q10 – Constanta Online


  • Rikthen elasticitetin ne lekure
  • Redukton, zbeh dhe zhduk gradualisht rrudhat
  • Stimulon energjine per qelizat, krijon qeliza te reja, dhe zhduk qelizat e vdekura duke rigjeneruar 100 % lekuren
  • Formule unike me pranine e Kolagjenit i cili mbron lekuren nga plakja, pastron shenjat, pikat e vogla dhe te erreta, minimizon poret zbardh dhe shkelqen fytyren
  • Koenximit Q10: redukton rrathet e zinj dhe rrudhat tek syte
  • Vitamina A: Riparon indet, largon thatesine dhe ndihmon ne zhdukjen e akneve. Nga ana tjeter prania e saj ne kete formule rrit efektin dhe fuqine e kolagjenit
  • Vitamina C: Lufton radikalet e lira dhe plakjen e lekures. Mbron fytyren nga rrezet UV dhe balancon yndyren
  • Vitamina E: Antioksidant i fuqishem, ruan tonet e fytyres, ul inflamacionin e djegieve dhe redukton irritimet
  • Ekstrakti i pemes se jetes Dansoni hidraton lekuren dhe e mban ate te bute e me shkelqim, gjate 24 oreve

2,050L

Serum Rigjenerues me Kolagjen Q10 – Constanta Online

Serum Rigjenerues me Kolagjen Q10 – Constanta Online

Eshte cilesuar si serumi me i mire Rigjenerues dhe Antirrudhe

I perbere nga vitaminat A, C, E, kolagjeni, koenximi Q10 dhe ekstraktet e pemes se jetes, serumi tonifikon dhe terheq fytyren duke i dhene asaj nje pamje rinore dhe te fresket

Prodhim gjerman i cilesise se larte

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Serum me Kolagjen- Q10-Constanta Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Serum per fytyren

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat