, , , ,

Set Dexe kunder renies se flokeve – Anti Hair Loss


1,500L

SET DEXE KUNDER RENIES SE FLOKEVE – ANTI HAIR LOSS

Locioni  kundër Humbjes së Flokëve Dexe ndihmon në permiresimin e struktures se flokut dhe parandalon renien e tij.

Përdorimi i një recete bimore e cila përmban ekstrakte natyrore bimore  për të zgjidhur problemet e skalpit te kokës dhe flokëve.

Përdorimi i vazhdueshëm i locionit të ditës dhe natës aktivizon gjëndrën, hormonin e rritjes dhe nxit rigjenerimin e flokëve, duke përmirësuar në mënyrë efektive ushqimin e flokëve dhe kokës.

Merrni lëngun ushqyes për flokët dhe pikojeni në zonën e flokëve te rralle.

Hapni kapakun e shishes, përdorni pikatoren per te marre një sasi të duhur të lëngut për ushqimin e flokëve (rreth 5 ml çdo herë, 1-2 herë në ditë).

Përdorni shishen e bardhë për përdorim ditor në mëngjes dhe përdorni shishen e zezë për përdorim natën.

Aplikojeni në zonën që vuan humbjen e flokëve dhe masazhoni për të nxitur thithjen.

Nëse sapo keni larë flokët, ju lutemi përdorni këtë produkt pasi flokët të jenë tharë.

Reduktoni humbjen dhe renien e  flokëve me tre hapa çdo ditë.

Pastron dhe përgatit flokun , ushqen dhe e forcon ate, rikthen flokun e shendetshem.

Karakteristika

Marka: DEXE

Permbajtja: 30ml X 2 X 3

I përshtatshëm: Për meshkuj dhe femra

Lloji: locion kundër humbjes së flokëve  


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Set Dexe kunder renies se flokeve - Anti Hair Loss Kategori: , , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat