, ,

Set enesh kuzhine Stainless Steel


2,200L

SET ENESH KUZHINE STAINLESS STEEL

Ndryshe nga shumë mjete të tjera enësh që janë të dobëta, shkrihen ose prishen pas disa përdorimesh, enët e kuzhinës Kitchen Art janë të punuara me çelik të pandryshkshëm.

Me cilësi të lartë dhe janë krijuar që të zgjasin, kështu që nuk do të duhet të zëvendësoni pajisjet tuaja.

Tashme ju gjithmonë do të keni në dorë mjetin e duhur dhe të gjitha pajisjet tuaja të dobishme të kuzhinës te cilat do të zgjasin për vite me rradhe.

Jo ngjitëse, pa erë dhe të qëndrueshme.

Ene metalike të sigurta në pjatalarëse.

Ky është një set i plotë enësh që e bën gatimin tuaj të bëhet i lehtë dhe i përshtatshëm.

I përshtatshëm për gatimin e kuzhinës familjare, hotel, restorant etj.

Ky komplet i enëve të gatimit të nivelit të lartë është një ndihmë e çmuar për kuzhinë me doreza ergonomike anti-rreshqitje për kapje të lehtë dhe kontroll optimal në përdorim.

Shijoni kapjen e shkëlqyeshme që ju nevojitet për të gatuar lehtë, shpejt dhe me efikasitet dhe përgatitni recetat tuaja të shijshme shtëpiake.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Set enesh kuzhine Stainless Steel Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat