, ,

Set fshese dhe mbledhese mbeturinash – Broom and Dustpan Set


1,990L

SET FSHESE DHE MBLEDHESE MBETURINASH – BROOM DUSTPAN SET

Furçat  janë mesatarisht të buta dhe mund të thithin grimca të vogla.

Me hapje dhe mbyllje të thjeshtë, i lehtë për tu marrë me vete gjithashtu ju kursen hapësirë.

Fshesa ka nje dizajn te përshtatshëm për përdoruesin, pastrohet lehtë në pjesën e poshtme të krevatit apo të divanit.

Materiali: PP + çelik inox

I vogël dhe i përshtatshëm, këndet e divanit do të pastrohen me lehtesi.  

I përshtatshëm per mbledhjen e mbeturinave, pa pluhur të mbetur.  

Furçë elastike  kompakte dhe rezistente, anti-statike.

Fund i lëmuar: mbledhesja e mbeturinave përshtatet në dysheme, pa lënë pluhur.

Doreza e lakuar e fsheses e bën të lehtë për t’u përdorur, rezistente ndaj presionit dhe bën pastrimin më të lehtë.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Set fshese dhe mbledhese mbeturinash Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat