,

Set kuzhine Zepter 24 PCS – Cutlery Set Golden Stainless


4,900L

Set kuzhine – ZEPTER ZPT-1001

Set kuzhine Zepter 24 PCS – Cutlery Set Golden Stainless

  • Ky set enesh kuzhine vjen me nje kombinim te persosur te cilesise dhe dizanjit superior. Jepini tryezes suaj hijeshi  dhe shije.
  • Seti ka nje dizanj elegant dhe fin, qe i shkon pershat cdo tryeze dhe ben diferencen per ju dhe te ftuarit tuaj.
  • Seti ka:
  • 6 luge me madhesi 20.5 cm
  • 6 pirune me madhesi 20.5 cm
  • 6 luge caji me madhesi 15.5 cm
  • 6 thika me madhesi 22 cm
  • Kutine e dhuratave
  • Materiali: Celik inoks i punuar dhe dizenjuar me ar
SKU: set kuzhine-zepter-24pcs Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat