, , ,

Set me dy drita portabel – Drite LED – Bionic Light

As Seen on TV

  • Set me dy drita LED.
  • Portabel.
  • Ideale per ambiente te jashtme edhe te brendshme.
  • Me rrotullim 360 grade.
  • Ngjyra e drites :  E bardhe.
  • Me nivele te ndryshme ndricimi.

1,290L

SET ME DY DRITA LED – BIONIC LIGHT

Set me dy drita portabel LED te cilat mund t’i vendosni kudo ku keni mungese te ndricimit.

Ato zhvendosen lehtesisht per shkak te dizajnit te vogel qe kane dhe instalohen shume thjeshte.

Thjesht instaloni bazën dhe drita super e fuqishme LED 360 ° ankorohet nga një magnet i fuqishëm. Pastaj ndizet per te ndricuar të gjitha vendet e vështira qe jane te mbuluara nga ndricimi shume i ulet ose mungesa e tij.

DRITA LED – BIONIC LIGHT

Keto drita mund t’i vendosni ne tryezën tuaj të punës, ne dollapin tuaj per te pasur  nje kend me te gjere shikimi, kuzhine, bodrum etj.

Drita Bionic është rezistente ndaj ujit, kështu që është perfekte edhe per ambiente te jashtme.

Dritat fiksohen me siperfaqen ku ju e vendosni nepermjet ngjitjes me ane te magnetit ne bazen e tyre.

Revolucioni qëndron magnetikisht brenda bazës, gjë që lejon rrotullimin 360 ° për të drejtuar dritën atje ku ju keni më shumë nevojë. Drita përmban tre nivele te ndricimit; e lartë, e mesme dhe e ulet.

Ato ndjejne cdo levizje qe behet ne ambientin ku ju i keni vendosur fale sensoreve.

Dritat biotike vendosen ne nje baze e cila mund te siguroje me lehte ngjitjen e tyre ne mur.

SPECIFIKAT bell and howell bionic light buy online in iBuy al

Drita LED.

Pa kabull.

Dizajn rezistent ndaj ujit.

Mund të zgjasë deri në 100,000 orë.

Kërkohen bateri 3xAAA (nuk përfshihen).

Siperfaqja qe mbulon me ndricimin e saj eshte 360 °.

Ngjit në mure dhe sipërfaqe të tjera.

Përmasat: 3 x 3 x 2.8.

 


Blerje Online ne iBuy.al – Trasnport ne te gjithe ne Shqiperi!

Pesha0.4 g/kg
brands

As Seen on TV

color

E bardhe

LLoji

Drite

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat