Set me dyshek dhe jastek masazhues | Multifunksional

Te ndryshme

  • Gjendje ne ngjyre te zeze.
  • Perbehet me mbi 7.500 pika presioni.
  • Perfekt per rregullimin e tensionit edhe qarkullimin e gjakut.
  • Rekomadohet te perdoret 20 minuta ne dite.
  • Perfekt per t’u marre ne udhetime.

1,990L

SET DYSHEKU EDHE JASTEK ME MASAZH

Set me dyshek dhe jastek masazhues per nje gjume te qete edhe relaksues, si edhe per nje trup te shendetshem.

Seti rregullon tensionin e trupit, qarkullimin e gjakut edhe menyren se si qendroni.

Ushtron presion ne qafe, shpatull edhe ne shpine fale perberjes me pikat e presionit ne strukturen e tij.

Dyshekun mund ta perdorni gjate gjithe vitit pasi than lageshtiren, edhe rregullon temperaturen e trupit fale perberjes natyrore qe mban.

Lahet shume lehte edhe mund te paloset shume me lehtesi.

SPECIFIKAT

Gjendje ne ngjyren elegante te zeze.

Ideaur me 7.500 pika presioni.

Mban ne kontroll tensionin e trupit tuaj.

Shtyn me shume qarkullimin e gjakut.

Ofron gjume te rehatshem edhe relaksues.

I perbere me fibra natyrore.

Ofron butesi.

Thith lageshtine e trupit.

Kryej blerjen tende online vetem ne iBuy.al | Merr cilesine me te mire dhe me te lire.

SKU: dyshek-dhe-jastek-masazhues Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

dyshek edhe jastek masazhues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat