,

Set me ene kuzhine te riperdorshme per piknik

Te ndryshme

2,800L

SET ME ENE KUZHINE TE RIPERDORSHME

Set me ene kuzhine te riperdorshme , ideale per kamping apo piknik ne natyre.

Kompleti vjen ne nje kuti transparente i lehte per te mundesuar transportin.

E bere nga lende te para PP te kategorise ushqimore, te sigurta dhe higjienike, mund ti perdorni ne mikrovale apo frigorifer.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: s-98889 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Ene Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat