,

Set me tasa kuzhine te dekoruar me lule – Fresh Seal Bowl


3 tasa

Me mbyllje hermetike

Multi funksionale

Dekor kuzhine

Cmim ekonomik

800L

Set me tasa kuzhine te dekoruar me lule

Set me tasa kuzhine te dekoruar me Lule – Fresh Seal Bowl

Servirni dhe ruani ushqimet tuaj ne tasat higjenik dhe antibakterial Fresh Seal Bowl. Tasa te veshur me nje shtrese mbrojtese ne brendesu per te parandaluar shperndarjen e bakterieve dhe per te ruajtur ushqimet ne menyre sa me higjenike. Tasat mund ti perdorni ne menyre te sigurte ne mikrovale dhe lavastovilje ne 3 permasa te ndryshme.

Keta tasa gjejne perdorim te gjere ne cdo kuzhine dhe pothuajse jane te domosdoshem per servirjen e bukes, ose sallatave te ndryshme. Mund te perdoren si paketim i ushqimeve qe kane mbetur pa u konsumuar apo dhe per pergatitjen e vakteve te ndryshme.

Pjesa e brendeshme e tasave eshte e pajisur me nje shtrese mbrojtese e cila parandalon shperndarjen e bakterieve. Tasa te cilet permbushin t egjithe standartet europiane.

Te pajisur me kapak per ruajtje te fresket te mbetjeve tuaja ushqimore. Mund ti perdorni dhe si tasa per te marr ushqimin tuaj ne pune.
Karakteristikat e tyre | Set me tasa Kuzhine
  • Set tasash kuzhine
  • 3 tasa te dekoruar me lule
  • Aksesori qe i duhet kuzhines suaj
  • Praktike, funksionale dhe te bukur
  • Ideal per te marre ushqimet tuaja te preferuara me vete ne pune, zyre etj.
  • Ruan kompakt ushqimin

Blerje online ne Ibuy.al 

SKU: L319-set tasash kuzhine-fresh seal bowl Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Ene Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat