,

Set me tasa kuzhine te dekoruar me lule – New Modern Style


3 tasa

Me mbyllje hermetike

Multi funksionale

Dekor kuzhine

Cmim ekonomik

800L

Set tasash kuzhine – New Modern Style

Set me tasa kuzhine te dekoruar me lule – New Modern Style

Tasa multifunksional, ata jane nje domosdoshmeri ne kuzhinen tuaj. Mund ti perdorni per perzierje te ingredienteve ne gatimet tuaja.

Servirni gatimet tuaja, mund ti perdorni dhe si nje tas per shperndarjen e bukes. Nje tjeter opsion i perdorimit te tyre eshte dhe per ruajtjen e tepricave te ushqimeve. Ata fale kapakut qe disponojne do te kujdesen per nje ruajtje te fresket te ushqimeve.
Vijne per ju ne tre madhesi te ndryshme, ne menyre qe te plotesojne cdo kerkese ne kuzhine. Antibakterial per nje higjene sa me te persosur ne ushqimet tuaja.
Prodhuar me materiale te sigurta ne kontakt me ushqimin tuaj. Nuk keni pse shqetesoheni per bakteriet.
Set me tasa kuzhine astrohen lehtesisht ne lavastovilje, ose dhe manualisht me dore.
Ju mund ti perdorni keta tasa ne mikrovale per te ngrohur ushqimin tuaj.

Karakteristika e tyre | Tasa Kuzhine te dekoruar me lule 

  • 3 tasa te dekoruar me lule
  • Aksesori qe i duhet kuzhines suaj
  • Praktike, funksionale dhe te bukur
  • Ideal per te marre ushqimet tuaja te preferuara me vete ne pune, zyre etj.
  • Ruan kompakt ushqimin

Ibuy.al Dyqani juaj per blerje online 

SKU: L320-set tasash kuzhine-new modern style Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Ene Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat