,

Set me tenxhere – DSP Professional

DSP

  • Set tenxheresh dhe tigan
  • Materiale celiku te veshur me shtrese me grimca guri
  • Shperndan nxehtesine ne menyre te njetrajtshme
  • E lehte per ta pastruar
  • Cilesi e garantuar

6,490L

SET ME TENXHERE – DSP PROFESSIONAL

Set tenxheresh Dsp 6pieces, tre tigane dhe tre kapake xhami.

Ky set eshte i domosdoshem ne kuzhinen tuaj ku do te beni gatime shume te shpejta edhe te shijshme.

Keto pajisje jane te veshura me shtresa te grimcave te gurit dhe me nje material  celiku te cilesise se larte ku ofron kualitet ne gatimet tuaja.

Me nje dizajn modern me kapake xhami edhe me doreza ergonomike qe jane teper rezistente ndaj temperaturave te larta.

Ideale per cdo lloji gatimi qe ju mund te beni, me nje siperfaqe qe nuk lejon ngjitjen e produkteve ushqimore nga djegia e tyre.

Gjate gatimit ky set do te bej te mundur qe kur ta vendosni ne sobe te shperndaje nxehtesine ne menyre te njetrajtshme qe ushqimi te dali sa me i shijshem.

Mund t’i perdorni me pak yndyrne duke mundesuar ne kete menyre ruajtjen edhe vlerat e produkteve ushqimore.

SPECIFIKAT

Material jo ngjites

Numri i tenxhereve: 3 + 3

(1) 20 * 10cm 2.6L me kapak

(2) 24 * 12.5cm 4.1L me kapak

(3) 28 * 13.5cm 7L me kapak

Burimi i nxehtësisë
Sobë elektrike, Sobë me gaz, Sobë me valë të lehta, Sobë qeramike

Me doreza ergonomike

Rezistente ndaj nxehtesise

Anti-ngjitje

Te lehta per tu pastruar.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: Set me tenxhere - DSP Professional Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Tenxhere

color

Brown

brands

DSP

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat