,

Set per kujdesin e thonjve Mercedes 2000


3,200L

SET PER KUJDESIN E THONJVE

Set per kujdesin e thonjve funksionon shkelqyeshem per thonjte akrilike, te rregullt,apo dhe me xhel .

Kompleti i kujdesit per manikyr dhe pedikyr perfshin freze per thonjte dhe pastrim kutikulash me 6 koka te madhesive te ndryshme.

Ky komplet mjetesh profesionale per manikyr dhe pedikyr eshte i pershtatshem per perdorim shtepiak ose sallon.

Specifikat :

-Fuqia: 10 W

-Shpejtesia e vleresuar: 14,000 rpm

-Koha e perdorimit: 300H

-Shpejtesia e ndryshueshme: 4000-20000 RPM

-Tensioni nominal i daljes: DC0~18V

-Tensioni: 100V-240V 50Hz

-Zhurme e reduktuar


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: C-200620-10 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Lime per thonjte, Set per thonjte

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat