Set per mbajtjen e vajit – uthulles – kripës – piper | Bli Online


  • Material plastike + qelqi.
  • Me 4 aksesore mbajtes.
  • Mund ta lani na lavastovilje ose thjeshte me uje te bollshem
  • Mund te perdoren ne shtepi, restorante etj
  • Ideal per perdorimin e perditshem.

490L

SET PER MBAJTJEN E VAJ-UTHULL-KRIPER-PIPER

Një set  i nevojshem per mbajtjen e vajit, uthulles, kripes dhe piperit.

Mund t’i perdorni ne shtepi, bare, restorante etj.

Seti i ruan produktet te fresketa edhe te shendetshme.

Perbehen nga materiali i qelqit edhe plastikes shume te forte

Shume praktike per t’u zhvendosur me thjeshtesi mksimale.

Pastrohen lehtesisht me uje te bollshem.

SPECIFIKATSistema preparacion ensalada mbajtes vaji bli online iBuy al

Material plastike + qelqi.

 

4 aksesore mbajtes.

 

Mund ta lani na lavastovilje ose thjeshte me uje te bollshem.

 

Mund te perdoren ne shtepi, restorante etj

 

Ideal per perdorimin e perditshem.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: K-200720-072 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
LLoji

mbajtese vaji-eraza-uthull

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat