, ,

Set profesional per prerjen e flokeve VRG – Hair clippers V-131


 • Makine qethje per meshkuj
 • 4 kreher te ngurte-plastikes
 • Me permasa: 3/6/9/12 mm
 • I vogel dhe i lehte ne perdorim
 • Manovrohet lehte ne doren tuaj

2,190L

MAKINE QETHJE

Me kete makine ju mund te personalizoni pamjen tuaj sipas preferencave qe deshironi. Mund te hiqni qimet lehtesisht ne pjesen e mjekres ose mund te shkurtoni floket pa e irrituar lekuren ose pa i dhene ndonje skuqje sic ndodh zakonisht me makinerite e tjera.

SET PER PRERJEN E FLOKEVE

Ne nje kohe shume te shkurter ju do te stiloni floket ose mjekren tuaj sipas deshires. Me teha te celikut te cilat jane te pandryshkshme te nje cilesie te larte, teper te shpejta edhe rezistente. Ju japin nje saktesi qe ju nevojitet per te marre modeli qe deshironi.

Ne brendesi te paketimit keni kreher te ndryshem sipas gjatesive qe deshironi per prerjen e flokeve. Me nje motor te fuqishem i cili ka nje zhurme shume te ulet ju lejon te prisni cdo trashesi te flokut tuaj.

Me nje dizajn ergonomik me kend te trashe ne forme R per te mbrojtur koken tuaj nga terheqja e makines.

Me nje peshe te lehte kur e merrni ne dore dhe teper i thjeshte ne perdorim.

CILESITE KRYESORE:Makine qethese produkt online iBuy.al

 • 4 kreher te ngurte-plastikes
 • Me permasa: 3/6/9/12 mm
 • I vogel dhe i lehte ne perdorim
 • Manovrohet lehte ne doren tuaj
 • I rikarikueshme
 • Stiloni dhe modeloni floket dhe mjekren sipas deshires

Bli online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

color

Gold

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat