, ,

Set tasa me kapak dhe dizenjo floreale

Reoona

1,200L

SET TASA ME KAPAK DHE DIZENJO FLOREALE

Seti i tasave me 5 copë Reoona

Secili set përbëhet nga: tasa 14cm, 16cm, 18cm, 20cm 22cm

Veshje të papërshkueshme nga ajri dhe projektuar me nje dizajn posacerisht per te kursyer hapësirë ne kuzhinen tuaj.

Projektuar në mënyrë strukturore për të mundësuar vendosjen e ushqimeve me madhësi të ndryshme.

Tasat mund të qëndrojnë në temperaturën e ftohtë në ngrirje. Materiali perberes me cilësi të lartë siguron jetë më të gjatë të ketyre pese tasave.

Zgjidhja perfekte per ruajtjen e ushqimeve te ndryshme te fresketa dhe pa nxjerre jashte tasave aromat e tyre fale kapakeve qe puthiten mire.

Mbron ushqimet nga papastertite, i mban te fresketa dhe shmnag rremujen qe krijohet ne kuzhine.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: set-me-5-tasa Kategori: , ,
brands

Reoona

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat