,

Set tasash kuzhine me lule – Highest Quality Dyqan Online


Me mbyllje hermetike

Multi funksionale

Dekor kuzhine

Cmim ekonomik

1,590L

Set tasash kuzhine me lule – Highest Quality

Set tasash kuzhine me lule – Highest Quality

Servirni dhe ruani ushqimet me tasat higjenik dhe antibakterial te nje kualiteti te larte. PRoduar me materiale cilesore kan nje shtrese mbrojtese ne brendesi per te ndaluar shperndarjen e batkterieve. Kete set tasash mund ta perdorni ne mikrovale dhe lavastovilje. Me tre permasa te ndryshme sipas nevojave qe ju keni. Nje metode higjneike per te perzire, servirur dhe ruajtur ushqimet tuaja. Tasat jane shume te perdorshem ne cdo kuzhine dhe mund te themi te domosdoshem per servirjen e sallatave te ndryshme, paketimin e ushqimeve qe kane mbetur pa u konsumuar. Te prodhuar per te ofruar jetegjatesi dhe sherbim cilesore pavarsisht nese perdoren vazhdimisht ne perditshmeri. Dizajn inovativ me lule i cili eshte i  kendshem dhe i shton vlere tryezes suaj.

Cilesimet Kryesore |

  • Set tasash kuzhine me lule
  • 3 tasa te dekoruar me lule
  • Aksesori qe i duhet kuzhines suaj
  • Praktike, funksionale dhe te bukur
  • Ideal per te marre ushqimet tuaja te preferuara me vete ne pune, zyre etj.
  • Ruan kompakt ushqimin dhe nuk e demton ate.
  • Antibakterial
  • Dizajn inovativ dhe i shtn vlera cdo tryeze
  • Set me tasa multifunksional

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: L-set-tasash-lule Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat