,

Set tava graniti – Bli Online


3,300L

SET TAVA GRANITI – BLI ONLINE

Set prej tre tavash , me material shume rezistent ndaj gervishtjeve, renieve dhe nxehtesise.

Te perbera nga veshje graniti rezistente.

Lahen me dore ose ne lavastovilje.

Përmasat e tavave jane 26-28-30 cm.

Pershtaten me cdo lloj sobe dhe pastrohen shume lehtesisht.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 6700123451779 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat