,

Set tenxhere gjermane – GudenHoff 12 pcs Bli Online

Gudenhoff

Set tenxheresh gjermane GudenHoff

Rezistente ndaj konsumit

Nuk gervishten

Kutia permban:

1.Tenxhere me kapak D=24 cm, thellesi 13.5 cm (6.1 Liter)

2.Tenxhere me kapak D=20cm, thellesi 11.5cm (3.6 Liter)

3.Tenxhere me kapak D=18 cm, thellesi 10.5cm (2.6 Liter)

4.Tenxhere me kapak D=16 cm, thellesi 9.5 cm (1,9 Liter)

5.Tigan me veshje guri me kapak D=24 cm, thellësi 6.5 cm (2,9 Liter)

6.Tigan me kapak D=16 cm, thellesi 9.5 cm (1,9 Liter)

6,900L

Set tenxhere gjermane – GudenHoff 12 pcs Bli Online

Set tenxhere gjermane – Bli Online

Set i eneve shume funksional per cdo kuzhine. Me materiale celiku te pandryshkshem dhe rezistent nda korrozionit. Te lehta ne peshe dhe me mundesi per t’u varur. Te pershtatshme per perdorim ne cdo lloj sobe.

Gatuani si profesionist, pergatisni vakte te shijshme oer veten dhe cdo pjestar te familjes suaj. Ndihuni si nje shef i vertete ne kuzhinen tuaj. Eshte gjithcka qe ju duhet ne kuzhinen tuaj.
Gatimi, skuqja dhe pjekja nuk do te jene asnjehere me e lehte se kaq per ju.
Me siperfaqe jo ngjitese dhe rezistente ndaj gervishtjeve sigurojne jetegjatesine e tyre ne kuzhine.

Doreza ergonometrike te cilat nuk e percjellin nxehtesine dhe perputhen me se miri me doren tuaj.

Cilesimet Kryesore | 

 • Material celik inoks i cilesise se larte
 • Multifunksionale
 • 6 tenxhere dhe 6 kapake super cilesore
 • Nuk ngjitin ushqimin
 • Ruajne vlerat ushqyese te produkteve dhe ushqimeve
 • Termale – 5 shtresa me percueshmeri te nxehtesise
 • Ushqimet ngrohen shpejt dhe materiali e ruan nxehtesine
 • Te projektuara per te gjitha llojet e sobave, me gaz, elektrike, induksion
 • Pastrohen shpejt
 • Te pershtatshme per gatimet dietike
 • Dizajn modern dhe terheqese
 • Brand gjerman i cilesise se larte
 • Te testuara ne kuzhine
 • Shperndarje e shpejte, e njetrajtshme dhe e barabarte e nxehtesise

Gjithcka cfare ju duhet ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: L-set tenxhere gudenhoff-6 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Gudenhoff

color

Silver

LLoji

Tenxhere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat