,

Set tenxhere gjermane – Hoffner Elegance 12 pcs

Hoffner

Set tenxheresh gjermane Hoffner Elegance

Rezistente ndaj konsumit

Nuk gervishten

Kutia perman:

1.Tenxhere per pergatitjen e salces 1 x 16 CM me kapak xhami transparent

2.Tenxhere 1 x 18 CM me kapak xhami transparent

3.Tenxhere 1 x 20 CM me kapak xhami transparent

4.Tenxhere 1 x 22 CM me kapak xhami transparent

6.Tigan 1 x 24 CM me kapak xhami transparent

7,500L

Set tenxhere gjermane – Hoffner Elegance 12 pcs

Set Tenxhere gjermane gatuani Turli me perime, gjelle me patate ne tenxhere.

Tenxhere te cilat ju ofrojne mundesine te gatuani nje shumellojshmeri vaktesh te shijshme dhe te shendetshme.

Seti perfshine 6 tenxhere cilesore te madhesive te ndryshme. Tenxhere ku mund gatuani gjelle me patate ose mund ti skuqni ato ne te.

Mund te perdoren ne cdo lloj sobe ose furre. Kapaciteti qe keto tenxhere mundesojne eshte ideal per gatime per gjithe familjen.

Fantastike per kuzhinen tuaj. Mund ta perdorni ne cdo gatim madje dhe per turli me perime ne tenxhere.

Me te ju mund te piqni, skuqni eshte kaq e thjeshte. Mbuloni te gjitha nevojat tuaja ne gatim me kete set te mrekullushem. 

E ndertuar me materiale rezistent dhe te cilet nuk e demtojne ushqimin tuaj.

Mbulesa xhami të pastra prej çeliku inox me vrimë ajri.  Trup metalik i rëndë

 Model i përshtatshëm për të gjithë sobat, përfshirë dhe ato me induksionin.

Veshja nga brenda lejon gatim më të shëndetshëm me më pak yndyrë.

Tavat vijnë me kapakë qelqi për shikim të lehtë dhe të përshtatshëm për gatim në shumicën e llojeve të pllakave, përfshirë tenxheret me induksion.

Cilesimettenxhere hoffner online ibuy al

 • Set tenxhere gjermane – Blerje Online
 • Material celik inoks i cilesise se larte
 • Multifunksionale
 • 6 tenxhere dhe 6 kapake super cilesore
 • Nuk ngjitin ushqimin
 • Ruajne vlerat ushqyese te produkteve dhe ushqimeve
 • Termale – 5 shtresa me percueshmeri te nxehtesise
 • Ushqimet ngrohen shpejt dhe materiali e ruan nxehtesine
 • Te projektuara per te gjitha llojet e sobave, me gaz, elektrike, induksion
 • Pastrohen shpejt
 • Te pershtatshme per gatime dietike
 • Dizajn modern dhe terheqese
 • Brand gjerman i cilesise se larte
 • Te testuara ne kuzhine

Blerje online ne Ibuy.al – Gjithcka qe kuzhina juaj ka nevoje!

SKU: set tenxhere hoffner elegance-6 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Hoffner

color

Silver

LLoji

Tenxhere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat