,

Set tenxhere gjermane – Hoffner Elegance 12 pcs Blerje Online

Hoffner

Set tenxheresh gjermane Hoffner Elegance

Rezistente ndaj konsumit

Nuk gervishten

Kutia perman:

1.Tenxhere per pergatitjen e salces 1 x 16 CM me kapak xhami transparent

2.Tenxhere 1 x 18 CM me kapak xhami transparent

3.Tenxhere 1 x 20 CM me kapak xhami transparent

4.Tenxhere 1 x 22 CM me kapak xhami transparent

6.Tigan 1 x 24 CM me kapak xhami transparent

7,500 L

Set tenxhere gjermane – Hoffner Elegance 12 pcs Blerje Online

Set tenxhere gjermane – Blerje Online

Material celik inoks i cilesise se larte

Multifunksionale

6 tenxhere dhe 6 kapake super cilesore

Nuk ngjitin ushqimin

Ruajne vlerat ushqyese te produkteve dhe ushqimeve

Termale – 5 shtresa me percueshmeri te nxehtesise

Ushqimet ngrohen shpejt dhe materiali e ruan nxehtesine

Te projektuara per te gjitha llojet e sobave, me gaz, elektrike, induksion

Pastrohen shpejt

Te pershtatshme per gatimet dietike

Dizajn modern dhe terheqese

Brand gjerman i cilesise se larte

Te testuara ne kuzhine

SKU: L-set tenxhere hoffner elegance-6 Kategori: ,
Pesha 0.5 kg
brands

Hoffner

color

Silver

LLoji

Tenxhere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat