,

Set tenxheresh inoksi Zepter – High German Quality


9,000L

Set tenxheresh inoksi Zepter ZP- 5213

Set tenxheresh inoksi Zepter – High German Quality

  • Ky seti tenxheresh nga brandi gjerman i paisjeve te kuzhines eshte gjithcka ju duhet ne kuzhinen tuaj.
  • Ne paketim vijne 4 tenxhere ne madhesi te ndryshme dhe 2 tigane, me material inoks te cilesise se larte.
  • 1. tenxhere me diameter 24 cm dhe thellesi 14.5 cm (Kapaciteti 6.6 L)
  • 2.tenxhere me diameter 20 cm dhe thellesi 12.5 cm (Kapaciteti 3.9 L)
  • 3.tenxhere me diameter 18 cm dhe thellesi 11.5 cm (Kapaciteti 2.9 L)
  • 4.tenxhere me diameter 16 cm dhe thellesi 10.5 cm (Kapaciteti 2.1 L)
  • tigan me veshje guri me diameter 24 cm dhe thellesi 7.5 cm (Kapaciteti 3.4 L)
  • tigan salce me diameter 16 cm dhe thellesi 10.5 cm (Kapaciteti 2.1 L)
  • Nuk ngjitin ushqimin dhe sigurojne gatime te shendetshme
  • Secila tenxhere vjen e shoqeruar nga kapaku perkates
SKU: set tenxheresh inoksi-zepter-zp5213 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Tenxhere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat