,

Set Tenxheresh me 12 cope – Kaisa Villa – Bli Online


 • Set tenxheresh me 12 cope
 • Me material inoksi
 • Per nje gatim te shpejte edhe te shijshem
 • Funksionon ne cdo lloj sobe
 • Pastrohet lehtesisht

 

6,490L

SET TENXHERESH ME 12 COPE

Ky set eshte i domosdoshem ne kuzhine tuaj ku ka ne brendesi 12 cope te ndryshme tenxheresh. Per te gjitha anviset qe gatuajn ne shtepi edhe duan te bejne nje ushqim te shpejte edhe teper te shijshem per familjaret e tyre.

TENXHERE – KAISA VILLA

Me kete set ju do te gatuani larmishmeri ushqimesh te ndryshme ne shume pak minuta. Me nje material me perberje inoksi te nje cilesie te larte i pa oksidueshem.

Cdo ene eshte e pajisur me kapakun perkates ne me yre qe te dali avulli jashte.

Kurse dorezat jane ne ngjyre floriri me material bakelit te cilat parandalojne transmetimin e nxehtesise.

Seti eshte i pershtatshem per te gjitha sobat edhe ato me induksion.

SPECIFIKATTenxhere Kaisa Villa Set produkt online iBuy.al

 • Teper rezistente ndaj temperatuarave te larta, goditjeve apo gervishjeve
 • Mund te gatuani ushqime te ndryshme
 • Pastrohet lehtesisht
 • Seti perfshine: 1 tigan i thelle me kapak me permasa 16×9 cm dhe kapacitet 1.9L
 • 1 Tigan me kapak me permasa 24×6.5cm
 • Kurse keni 4 tenxhere me kapak me permasa te ndryshme: 16×9,5cm kapacitet 1.9 Litra; 18×10.5cm me kapacitet 2.5Litra; 20 x11.5 cm me kapacitet 3.4Litra; 24×13.5 cm me kapacitet 5.8Litra

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: KV-1001 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Tenxhere

color

Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat