,

Set tenxheresh Zepter – Cookware Set 12 PCS


8,900L

SET TENXHERESH ZEPTER – 12 PCS

Set tenxheresh Zepter – Cookware Set 12 PCS

Seti i tenxhereve nga brandi i njohur i paisjeve te kuzhines Zepter eshte zgjidhja ideale ne kuzhinen tuaj. Fale ketij seti te mrekullueshem ju keni mundesi te gatuani ushqime te shijshme, te shendetshme dhe pa yndyre. Kurseni kohe dhe energji elektrike, por mbi te gjitha mbroni shendetin tuaj. Ato jane te ndertuara nga material cilesor celik inoks, jo toksik dhe aspak i demshem per shendetin. E vecanta e ketij seti qendron ne ruajtjen e aromave, vlerave ushqyese dhe biologjike te ushqimeve (vitaminave, mineraleve, proteinave) gjate gatimit.

Seti perban gjithcka ju duhet ne kuzhine: 6 tenxhere+6 kapake xhami

  • Tiganin per tiganisje
  • Tenxheret e te gjitha permasave per ushqime te shumellojshme sipas nevojave tuaja
  • Tiganin per pergatitjen e salcave BIO dhe te shendetshme
SKU: set tenxheresh-zepter-12pcs Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Tenxhere

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat