,

Set thikash 13 cope – Miracle Blade Knife Set Bli Online


1,990L

Set thikash 13 cope – Miracle Blade Knife Set Bli Online

Set thikash 13 cope – Miracle Blade Knife Set Bli Online

Dizenjuar per tre funksione: coptimin, prerjen dhe pastrimin e ushqimeve

Ndertuar nga celiku i cilesise se larte

Rezistent ndaj ndryshkut

Mprehtesi maksimale

Dizanj Ergonomik

Te sigurta ne perdorim dhe larje

Ideale per pastrimin e peshkut, prerjen e mishit, prerjen e ushqimeve te vogla

Seti permban edhe nje pale gershere gatimi, me material cilesor, ekologjik dhe jo toksik per shendetin

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: set thikash-13cope-miracle blade Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Thika

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat