,

Set thikash kuzhine – Zepter Kitchen Knife Set Shitje Online


1,590L

Set thikash kuzhine – Zepter Kitchen Knife Set Shitje Online

Set thikash kuzhine – Zepter Kitchen Knife Set Shitje Online

Seti perfshin: 4 thika te mprehta me madhesi te ndryshme, nje pale gershere dhe nje mjet per te qeruar lekuren e frutave, perimeve ose ushqimeve te tjera

Doreza ergonomike lehtesisht te pershtatshme me doren dhe te komandueshme

Material celik inoks i cilesise se larte

Ideale per te gjitha prerjet, coptime, feta, feta te holla etj

Ngjyra e zeze

Te sigurta ne perdorim dhe larje

Dizanj modern dhe i pershtatshem per te gjitha kuzhinat

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: set thikash-zepter Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Thika

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat