Set Thike dhe qeruese patatesh


500L

SET THIKE DHE QERUESE PATATESH

Këto thika qeramike janë mjetet kryesore dhe thelbësore të prerjes së kuzhinës.

Sipërfaqja e dendur dhe e lëmuar e tehut lejon prerje absolutisht.

Ato janë pa shije dhe pa korrozione, dhe veçanërisht të përsosura për prerjen e frutave, perimeve dhe mishit pa kocka.

Mjeti më i mirë për prerjen e frutave dhe veçanërisht pastërtinë dhe shëndetin e ushqimit.

Bërë nga oksid zirkoniumi të cilat janë anti-baktere, jo-toksike dhe pa ndryshkshme.

Specifikimet:

Materiali i tehut: Qeramikë, dioksid zirkoniumi

Materiali i dorezës: ABS

Ngjyra: Portokalli


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Set thike dhe pastruese patatesh Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat