,

Sfungjer izolues per fundin e deres


  • Izolues per dyert.
  • Dizajn praktik per ta vendosur poshte deres.
  • Pengon hyrjen e zhurmave shqetesuese nga jashte, pluhurit, ajrit te ftohte/nxehte apo insekteve.
  • Mbulese material pambuku me mbushje te sungjerte brenda.
  • Gjatesi 92 cm

990L

IZOLUES PER FUNDIN E DYERVE

Sfungjeri izolon hapsiren midis deres dhe kornizes se deres, per te penguar kalimin e ajrit dhe per te lejuar nje mbyllje sa me te mire kunder erave, shiut si dhe insekteve .

Izoluesi i dyerve e mban ajrin e ftohte te qendroje jashte, nxehtesia qendron brenda me mbrojtje nga te dyja anet. Gjithashtu i shkelqyeshem per bllokimin e zhurmes dhe tymrave dhe gjithashtu mbron nga lageshtia.

Gjen perdorim kudo ne deren kryesore te shtepise suaj, ne deren e garazhdit, dera e tualetit, dera e dhomes gjumit dhe pershtatet gjithashtu edhe per dritare per te parandaluar futjen e ajrit te nxehte ose te ftohte.

Izoluesi ndertohet nga nje material cilesor dhe rezistent ndaj perdorimit.

Perdoret kryesisht per izolimin e dyerve te jashtme.

Izoluesi vjen ne 4 ngjyra te ndryshme: gri, kafe, te bardhe dhe ngjyre te zeze.

Tapa e terheqjes se deres leviz lehtesisht me deren dhe rreshqet mbi qilim, dru, pllake, linoleum.

Hiqet lehtesisht dhe pastrohet pa problem.

Pershtatet per trashesine e deres 3.5-5 cmdhe shtresa e poshtme 0.2-1.2 cm dhe ka gjatesi pre 92 cm.

SKU: L2210106 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
Përmasa92 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat