,

Shampo bisht kali ne shitje online – Mane’n Tail Shampoo


 • Zgjat floket dhe forcon rrenjen
 • Largon dhe zhduk zbokthin
 • Ushqen dhe miremban floket
 • I jep atyre volum dhe shkelqim
 • Parandalon keputjen
 • I ben floket e bute si mendafshi

1,550L

Shampo bisht kali – Mane’n Tail Shampoo

Shampo bisht kali per floke plot shkelqim dhe te shendetshem nga bima bishti i kalit. Aroma e lulëzimit të mollës, flokët e dëmtuar përtërijnë flokët e dobët, të hollë ose të dëmtuar ose lëkurën e kokës së thatë. Formulat që janë vërtetuar se përmirësojnë lëkurën e kokës.
Shampo e bishtit te kalit për flokë të trashë dhe më të shëndetshëm.

Shampo bisht kali per floke te shendetshem 

Nje produkt qe me siguri shume prej jush jane duke e kerkuar. Nese keni floke te demtuar, te thate, dhe të dobet. Atehere zgjidhja esht Shampo bisht kali e cila eshte e pasur me cdo perberes qe i duhet flokut tuaj. Ajo do ju ndihmojme ne rigjenerimin e flokut, ne flokë që nuk rriten dhe floket qe bien vazhdimisht.

Ushqen dhe pasuron floket me vitamina dhe perberes ushqyes për flokë të dëmtuar. Është një nga shampot me produktive dhe me te kerkuara te momentit.

Rritja e shpejte e flokëve favorizohet nga aminoacidet dhe e transformon flokun e demtuar ne floke te bute, voluminoze dhe me shkelqim. Me kete produkt floket tuaj do te ndihen si asnjehere me pare. Jepnini flokut tuaj ndihmen e duhur per te qene i shendetshem dhe plot shkelqim gjate gjithe kohes.

Nese ju keni floke aspak voluminoz atehere me Shampo bisht Kali kjo gje do te ndryshoj me patjeter. Ajo i jep volum maksimal flokut tuaj duke e bere keshtu te duket perhere ne formen e duhur e tyre. Ndihmon gjithashtu ne rritjen e flokeve per nje periudhe te shkurter kohe. Kujdesuni per veten tuaj ne menyren me te mire te mundshme.

100% bimore 

Shampo nga bishti i kalit Me perberes bimore 100% natyrale, ideale per floke te lyer dhe te demtuar. Ndihmon cdo lloj floku, gjithashtu nje tjeter veti shume e domosdoshme e ketij produkti eshte qe arrin te balancoj yndyren e flokut tuaj. Pra, nese ju keni floke te yndyrshem ajo do arrije ta coj ne balancen e duhur duke e ndaluar.

Mirembajtja e flokutshampo bisht kali bli online ne ibuy al

Te gjithe deshirojme te kemi floke te shendetshem dhe qe shkelqejne. Per t’a arritur kete ju duhet te kujdeseni sa me shume te mundeni per floket tuaj. Fillimisht duke filluar nga sa here i lani ato.

Minimalisht floket duhen lare 2 here ne jave. Nese ju nuk e beni kete veprim atehere yndyra apo pluhurat qe arrijne ne flokun tuaj do te behen nje problem i madh duke filluar me irritimin e skalpit te kokes.

Mundohuni qe floket t’i prekni sa me pak te jete e mundur gjate dites, sepse kjo shkakton yndyre ne flokun tuaj si edhe rendie floku. Pas javes se pare te perdorimit te Shampo Bisht Kali ju do e ndjeni rezultatin me siguri te plote dhe do te ndiheni plote vetbesim sa here i lini floket tuaja te leshuara. Shampo te bishtit te kalit.

Perdorimi:

 1. Aplikoni nje mase shampoje në flokë të lagur dhe masazhojeni me gishta rreth 1-2 minuta ne menyre rrethore dhe me delikatese. Duke u munduar keshtu te mos irritoni lekuren e kokes suaj.
 2. Shpelani floket mire me uje te bollshem.
 3. Thani floket me peshqir ne menyre te ngadalte, jo me tharese elektrike.
Specifikat shampo mane n tail ibuy al
 • Ndihmon ne rigjenerimin e flokut.
 • 100% perberes natyral.
 • Ndihmon ne rritjen e flokut.
 • Redukton yndyren.
 • Per floke te demtuar.
 • Jep volum flokeve tuaj.
 • Redukton majat dyshe.
 • Parandalon keputjen e flokut.

  Bli online ne iBuy.al me cmimet me te mira ne treg!

 

SKU: Shampo me bisht kali-Mane'n Tail Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Shampo Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat