, , , ,

Shampo Dexe per thinjat – Floke te zinj

Dexe

  • Shampo Dexe per heqjen e thinjave.
  • Kthim i ngjyres natyrale te flokut.
  • Perdorim per meshkuj dhe femra.

1,900L

SHAMPO DEXE PER THINJAT – FLOKE TE ZINJ

Shampoja më e mirë për flokët është një produkt për kujdesin e flokëve në një formulë të ilaçeve natyrore  bimore.

Duke kombinuar teknologjinë e avancuar biolgjike me mjekesine dhe ekstraktet bimore kjo shampo eshte zgjidhja e duhur per ju.

Shampo e zezë e flokëve Dexe është një produkt natyral, jo toksik antialergjik me teknologji të lartë.

Kurseni shpenzime te teperta, kohen neper sallone apo qendra estetike te ndryshme me kete shampo.

Me  përdorim afatgjatë, elementët aktivë bimorë  futen gradualisht në folikulat e flokeve dhe formojnë pigmentim, duke siguruar flokë të shëndetshëm, të errët dhe me shkëlqim.

Pershtatet me cdo lloj floku pa problem.

Karakteristikat

E perbere me ekstrakt xhenxhefili

Shampo natyrale e heqjes se thinjave dhe nxirjes se flokut.

Ndihmon flokët të rriten shpejt

Lyej flokët në 5 minuta.

Bëjini flokët tuaj me shkëlqim dhe të lëmuar

Udhëzime

Ju keshillojme te vendosni doreza (përndryshe thonjtë do të lyhen gri, megjithëse kjo nuk ndikon në shëndet).

Lagni flokët  me uje te bollshem dhe vendosni menjëherë shampon në flokë dhe fërkojeni derisa të arrijë deri tek fundi i tyre.

Pastaj fërkojini flokët për 10-20 minuta në mënyrë që shampoja të njomë cdo pjesë te flokut.

Me pas shpelajeni flokun me uje te bollshem. Flokët do të bëhen të zeza dhe të ndritshme.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

brands

Dexe

LLoji

Shampo Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat