,

Shampo e zeze per ngjyrosjen e mjekres – Black Bread Online


Perdorimi:

•Hapi i pare: Mjekra duhet te jete e thate
Hapi i dyte:Vendosi dorzat te cilat gjenden ne paketim dhe lyeni mjekren me shampo
•Hapi i trete: Ferkoni mjekren dhe mustaqet ne menyre te njetrajtshme per rreth 5 minuta
•Hapi i katert: Pastroni mjekren me kujdes dhe me uje te bollshem

Mjekra e zeze jep nje pamje rinore dhe iu ben te dukeni shume sexy

1,850L

Shampo e zeze per ngjyrosjen e mjekres – Black Bread Online

Shampo e zeze per ngjyrosjen e mjekres – Black Bread Online

Shampoja nxin mjekren dhe mustaqet ne vetem 5 minuta dhe u jep atyre nje efekt natyral qe zgjat 4 jave, 1 muaj

Washing In Shampoo Mustache and Beard ka perberes jo-toksike te cilet ushqejne, mbrojne dhe riparojne mjekren duke parandaluar dhe zhdukur thinjat

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Shampo e zeze per ngjyrosjen e mjekres Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Shampo per mjekren

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat