, ,

Shampo kunder renies se flokeve – Anti Hair Loss 3 ne 1 Online


  • Parandalon renien e flokeve
  • Me permbajtje krejtesisht natyrale
  • Rigjalleron dhe rigjeneron floket
  • I jep flokeve shkelqim natyral
  • Pershpejton ciklin e rritjes se flokeve duke i konvertuar aktivitetin e fosileve me Amino-Acide.
  • Balancon, sheron dhe stimulon skalpin me permbajtje të vlefshme – Formula herbale.
  • Stimulon mikro-qarkullimin ne fosilet e flokeve
  •  Me kafeine dhe Vitamine B3 kompleks

1,550L

Shampo kunder renies se flokeve – Anti Hair Loss 3 ne 1 Online

Shampo kunder renies se flokeve – Anti Hair Loss 3 ne 1 Online

Shampo unike me formulen herbale qe ndihmon ne parandalimin e renies se flokëve

Nxit rritjen e tyre duke forcuar rrenjen

Ushqen floket dhe i jep atyre shkelqimin e humbur

Anti Hair Loss 3 ne 1 me perzierjen e ekstrakteve te bimeve, vitaminave dhe amino-acideve , eshte gjithcka ju duhet per floke te bukur, te dendur dhe me shkelqim

Perdorimi:
Aplikoje shampon ne floke te lagura, masazhoni skalpin me ane te gishtave per 1 minute dhe shpajeni mire me uje te bollshem
Rekomandohet te perdoret cdo dite

SKU: Shampo kunder renies se flokeve-Anti Hair Loss-3 ne 1 Kategori: , ,
LLoji

Shampo Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat