Shirit per ngritjen e gjoksit 5M


1,000L

SHIRIT PER NGRITJEN E GJOKSIT 5M

Shiriti per ngritjen e gjoksit eshte bere nga 95% pambuk dhe 5% material elastik.

Ndihmon ne ngritjen e gjoksit tuaj dhe mund te fshihet poshte rrobave tuaja, duke u dukur shume natyrale.

Perfekte per fustane te hapur ne kurriz, bluza te hapura, fustane nuserie. Arme sekrete per cdo rast.

Specifikat: 

-Materialet me cilesi te larte

-I padukshem dhe pa qepje

-95% pambuk, 5% material elastik

-I papershkueshem nga uji


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i2323000109 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat