, ,

Shishe xhami – Mbajtese vaji dhe uthulle

Te ndryshme

  • Set shishe xhami per vaj dhe uthull.
  • Kapacitet deri ne 500 ml.
  • Dizajn elegant dhe teper funksional.

990L

SHISHE XHAMI – MBAJTESE VAJI DHE UTHULLE

Seti i mbajtesit te vajit të ullirit dhe uthullës,

Dy shishe ne nje paketim te vetem per ju – Shishe xhami per mbajtjen e vajit dhe te uthulles. 

Shtrëngoni grykën e vajit për të parandaluar rrjedhjet e vajit.  E njëjta formë dhe cilesi e larte per te mbajtur vajin per gatim por the uthullen.

Shpërndarja e përshtatshme e vajit është e favorshme për një dietë të shëndetshme.

Qelq ekologjik me cilësi të lartë. Pastrohet lehtë, përdoret furça ose pjatalarësen.

Dispenseri i vajit të ullirit jo vetëm që ndihmon në ruajtjen e vajit, por gjithashtu parandalon kontaminimin e vajit. 

Makineria e vajit te ullirit derdh lehtë vajin pa krijuar ndonjë rrëmujë të mëtejshme në kuzhinën tuaj.

Eshtë një nga ato aksesorë të dobishëm të kuzhinës që kujdeset për nevojat tuaja ushqyese me sasinë e duhur të vajit për gatim ose salcë.

Specifika:

shishe xhami mbajtja e vajit bli online ibuy al

Material qelqi

Kapacitet mbajtes deri 500 ml

E pajisur me tape qe pengon rrjedhjen.

 

 

 

 

 

 

 

 


Bli mire dhe lire – Bli ne iBuy.al!

 

 

 

 

SKU: i2010035 Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

LLoji

mbajtese vaji-eraza-uthull

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat