, ,

Shishe xhami per mbajtjen e vajit

Te ndryshme

  • Shishe xhami per vaj dhe uthull.
  • Kapacitet deri ne 500 ml.
  • Dizajn elegant dhe teper funksional.
  • Pajisur me buton per kontrollin e vajit.

1,190L

SHISHE XHAMI PER VAJ

Ju nevojitet nje mbajtese vaji me dizajn elegant dhe bashkëkohor pa kompromentuar cilësinë? 

Shishe vaji  me xham me dizajn bashkëkohor shton një element të veçantë  në dekorin e kuzhinës tuaj.

Ka një buton prekës të pompës së vajit për të mbushur sasinë e duhur të vajit  për ta bërë vaktin tuaj të zakonshëm të shijshëm çdo ditë. 

Kapacitet deri ne mbajtjen  500 ml vaj ose uthull.  Ajo vjen me shenja të qarta për të shmangur derdhjen ose përdorimin e tepruar të vajit në ushqim.

Dispenseri i vajit të ullirit jo vetëm që ndihmon në ruajtjen e vajit, por gjithashtu parandalon kontaminimin e vajit. 

Makineria e vajit te ullirit derdh lehtë vajin pa krijuar ndonjë rrëmujë të mëtejshme në kuzhinën tuaj.

Eshtë një nga ato aksesorë të dobishëm të kuzhinës që kujdeset për nevojat tuaja ushqyese me sasinë e duhur të vajit për gatim ose salcë.

Specifika: shishe per vaj blerje online ne ibuy al

Vjen me kapacitet prej 17 oz ose 500 ml. 

Ka një buton prekës të pompës së vajit i cili kontrollon pjesën e vajit. 

Përmasa: 3.5 x 3.5 x 11.3 inch 

Pesha: 1.24 paund

 

 

 

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al

 

SKU: shishe-vaji Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

LLoji

mbajtese vaji-eraza-uthull

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat