Shoe rack – Raft kepucesh me 4 kate

Te ndryshme

1,490L

SHOE RACK – RAFT KEPUCESH ME 4 KATE

Raft kepucesh me kater nivele, e perbere prej metali dhe anesore ne ngjyre roze.

Vjen me permasa  60X30X85cm (24X12X33 inç).

Kjo mbajtëse këpucësh me shumë shtresa mban këpucët tuaja të organizuara mirë. Shmangni rremujen dhe kurseni hapesire. 

Model inovativ, i lehtë për të kursyer hapësirë ​​mund të vendoset në një dollap,  dhomë apo hyrjen e shtepise. 

Model shumëfunksional te cilin mund ta përdorni jo vetem per këpucët tuaja, por gjithashtu  çantat apo  pajisjet e përditshme.  

Per me teper mund te hiqni nje nga shtresat dhe te vendosni cizmet dhe kepucet me te larta. 

Pastrojeni  lehtesisht me një leckë të lagur.

Karakteristikat: 

Bërë nga tuba hekuri prej metali të qëndrueshëm prej 12 mm.

I papërshkueshem nga uji, zgjidhje për ruajtje afatgjatë. 

Përdorimi i larmishëm,  raft shumëfunksional për ju. J

Mban deri në 16 palë këpucë: Vendosni rreth 3 ose 4 palë mbajtëse këpucësh në secilën raft.

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al

 

SKU: raft-kepucesh-me-4kate Kategori:
brands

Te ndryshme

LLoji

Mbajtese-Raft

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat