,

Shoe Slotz per kepucet | Organizues kepucesh per ne shtepi


  • Mbajtese kepucesh.
  • Me lartesi te rregullueshme
  • Perdoret nga te gjithe.
  • Dyfishon hapesiren e dollapit tuaj.
  • Materil plastik.

1,190L

ORGANIZUES KEPUCESH – SHOE SLOTZ

Organizuesi per kepucet Shoe Slotz eshte nje aksesore i nevojshme per te mbajtur kepucet tuaja ne rregull dhe per te ruajtur hapesiren tuaj ne shtepi. Ai eshte mund te perdoret edhe nga meshkujt dhe femrat pasi pershtatet lloje te ndryshme te kepuceve.

SHOE SLOTZ – MBAJTES PER KEPUCET

Shoe Slotz bene qe shtepia juaj te jete e organizuar, e paster ne detaje edhe te kete hapesire me bollek.

Produkti e dyfishon siperfaqen e dollapit ku ju keni vendosur kepucet tuaja.

Ai eshte i perbere nga materiali i plastikes shume cilesore edhe rezistente.

Mbajtesi mund te rregullohet deri ne kater lartesi te ndryshme, ku pershtatet keshtu me cdo lloj kepuce qe ju keni.

Ai nuk i lejon kepucet tuaja te rreshqasin edhe te demtohen.Mbajtes kepucesh organizues produkt online iBuy al

SPECIFIKAT

Mterial plastike ABS.

Dyfishon hapesiren ku mbani kepucet tuaja.

Nuk e lejon kepucen qe te rreshqase .

Ideaur per kepuce si : takat e larta, atlete, sandale, shapka etj.

Mund ta levizni lirisht pasi ka nje peshe te lehte edhe dizajn minimal.

Mund ta lani me uje te bollshem kur deshironi ta mbani paster.

Bli Online| Merr cilesine me te mire me cmimin me te lire. 

SKU: Shoe Slotz Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Organizues Kepucesh

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat