, ,

Shporte portative per rrobat – Laundry Basket


1,600L

SHPORTE PORTATIVE PER RROBAT – LAUNDRY BASKET

Hapësirë ​​e bollshme e magazinimit, pesha e lehtë – kjo është ajo që e bën  kete kosh rrobash  kaq të veçantë.

Përveç funksionalitetit, dizajni i tij modern pershtatet ne çdo dhomë.

Çanta e brendshme e rrjetës me mbyllje parandalon rrëshqitjen e rrobave.

Dorezat lejojnë ngritjen dhe transportimin e lehtë të shportës me kornizën e palosshme të aluminit.

Për ruajtje praktike dhe me stil: shporta e përshtatshme për lavanderi.

Karakteristika

Forma kompakte dhe estetike

Material rezistent

Struktura e aluminit, e lehtë dhe e pandryshkshme

Çantë me rrjetë të brendshme

Çanta (gjerësia x gjatësia x lartësia): afërsisht. 32 x 35 x 53 cm

Kapaciteti i ngarkesës: 5 kg

Pesha: afërsisht 570 g

Materiali: Alumini, Poliester


Bli online ne iBuy.al!

SKU: kosh-rrobash Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat