Shtroje kepucesh prej pellushi


290L

SHTROJE KEPUCESH PREJ PELLUSHI

Shtroje per kepucet eshte ideale per sezonin e dimrit per te mbajtur kembet e tuaja te ngrohta.

Shtresa vendoset ne kepuce dhe vjen ne permasa te ndryshme ne varesi te numrit te kembes.

Materiali eshte 100% lesh dele dhe siguron ngrohtesi ne kembet tuaja.

Shtresat jane shume te rehatshme, te qedrueshme dhe te buta.

Pershtaten per te gjitha llojet e kepuceve si atlete, kepuce sportive, cizme dhe cizme shiu.

Shtresa eshte e ideuar per ajrosjen e kembes dhe pengon djersitjen e saj.

SKU: g22135743 Kategori:
Pesha0.1 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat