,

Shtrydhese Blender – First Austria 2 in 1 Electric Juicer


  • Brandi: First Austria
  • Modeli: FA-5212-1
  • 2 Nivele shpejtesie
  • Tensioni 230V/50Hz
  • Rrjete celik inox
  • Fuqia: 250W
  • Kapacteti: 1.5L
  • Kontenjeri: 0.4l

5,490L

Shtrydhese Blender – FIRST AUSTRIA FA-5212-1

Shtrydhese Blender – First Austria 2 in 1 Electric Juicer

Pergatisni lengje frustash dhe perimesh 100 % BIO dhe te shendetshme per ju dhe femijet tuaj. Frutrat dhe perimet nuk humbasin as 1% te vitaminave dhe vlerave te tyre ushqyese. Ajo punon shpejt dhe ju merrni me te miren ne vetem pak sekonda.

First Austria 2 in 1 vjen me 2 funksione ne 1 makineri te vetme: Jo vetem shtrydh perime, fruta dhe agrume por fale blenderit ju mund pergatisni Milkshake te shendetshem per ju dhe femijet tuaj. Me 2 nivele shpejtesie ajo ofron nje performance te shkelqyer dhe me rezultate perfekte.

SKU: shtrydhese blender-first austria-FA52121 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat