,

Shtrydhese e vogel frutash – Mini Petra Electric Juicer Online


2,900L

Shtrydhese e vogel frutash – Mini Petra Electric Juicer Online

Shtrydhese e vogel frutash – Mini Petra Electric Juicer Online

Shtrydhni lehte dhe shpejt frutat dhe perimet tuaja te preferuara

Konsumoni lengje te shijshme e plot vlera ushqyese

Shtrydh ne maksimum frutat duke mos i shperdoruar ato. Kjo arrihet permes rrotullimit automatik qe shoqeron procesin e shtrydhjes

Me e mira per femijet tuaj

Me funksion automatik

Cmomtohet dhe pastrohet lehtesisht me uje te bolllshem ose ne lavastovilje

Praktike, e merrni kudo me vete fale permasave te saj unike

Me gote qelqi transparente, integruar me numra qe tregon kapacitetin e lengut

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: shtrydhese frutash-mini-Petra Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat