,

Shtrydhese elektrike Midea MJ-JS20B21 | Bli Online


  • Mark: Midea.
  • Model: MJ-JS20B21.
  • Tension : 220 deri ne 240V.
  • Fuqi : 200W.
  • Frekuence : 50 deri ne 60Hz.
  • Rrotullim : 40Nm.

11,990L

SHTRYDHESE ELEKTRIKE MIDEA MJ-JS20B21

Shtrydhese elektrike Midea MJ-JS20B21 eshte ideaur per te bere lengje frutash ne mase te trashe e te tretshme.

Ideale per ruajtjen e vlerave ushqyese dhe freskine e te gjitha frutave edhe perimeve.

Ajo punon me energji elektrike shume te vogel por nje fuqi shume te madhe rreth 200W.

Kapaciteti i kesaj shtrydhese elektrike arrin deri ne 1 L.

Nuk lejon rrjedhjen e lengut jashte shtrydheses.

Materiali perberes i saj eshte prej celiku-inoksi.shtrydhese frutash perimesh midea bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Marka: Midea.

Modeli: MJ-JS20B21.

Ngjyra: E Zezë / Gri.

Tensioni : 220 – 240V.

Fuqia : 200W.

Frekuenca : 50 / 60Hz.

Dimensioni : 418 x 220 x 344mm.

Rrotullimet : 40Nm.

Zhurme motorrike te ulet.

Rezistence ndaj mbinxehjes.

Bli Online | iBuy.al | Porosit tani dhe paguaj ne dorezim.

SKU: K-200720-104 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
color

Black & Gray

LLoji

Shtrydhese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat