,

Shtrydhese frutash Bosch BS 879

Bosch

4,800L

SHTRYDHESE FRUTASH BOSCH

Shtrydheseja dallohet nga dizajni ergonomik dhe kompaktesia.

Kjo shtrydhese frutash e perimesh eshte vecanerisht e dobishme per ata qe ndjekin nje menyre jetese te shendetshme ose kane nje femije te vogel ne shtepi.

Mekanizem mbylles, me pjese te levizshme per t’u pastruar lehtesisht, gryke e gjere 75 mm per t’iu pershtatur frutave te plota.

Specifikat: 

-2 shpejtesi

-Vellimi i gotes 600 ml

-Materiali metal dhe plastik

-Fuqia 500 vat

-Gjatesia e kabllit 135 cm

-Frekuenca 50-60 Hz

-Tensioni 220-240 V


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: e232329 Kategori: ,
Pesha0.9 g/kg
LLoji

Shtrydhese

brands

Bosch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat